Detský kurz prípravy sushi

Pridajte svoju recenziu

Ak aj vám doma rastie malý šéfkuchár alebo malá šéfkuchárka so sklonmi dozvedieť o gastronómii úplne všetko, je čas prihlásiť ich na detský kurz prípravy sushi, kde sa o tejto tradičnej japonskej pochúťke naučia prvé-posledné.
Hravým a praktickým kurzom ich prevedie šikovný šéfkuchár, ktorý má s deťmi v kuchyni bohaté skúsenosti a vie im ukázať všetky taje prípravy tejto zdravej a chutnej pochúťky. Detičky všetko ochutnajú a domov vyrazia s úsmevmi.
Menu kurzu:

Maki – avokádo, losos, uhorka
Uramaki – california v sezame s náplňou avokádo, uhorka, losos, mayo
Ebi nigiri – krevetové nigiri
Smažený banán v lístkovom ceste – banán obalený v lístkovom ceste s jemnou omáčkou z kokosového mlieka a limetky

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Detský kurz prípravy sushi, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Detský kurz prípravy sushi.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Detský kurz prípravy sushi
Detský kurz prípravy sushi
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart