Domáca degustácia rumu + 7 vzoriek rumov z celého sveta

43 

SKU: 775-9992-0 Kategória:
Pridajte svoju recenziu

Program
Domov vám dorazí degustačný balíček so siedmimi vzorkami (0,02l) starostlivo vybraných druhov rumov. Hneď ako dorazí a budete mať chuť degustovať a pritom sa dozvedieť o rumoch niečo nové, v pohodlí domova si pustíte video s profesionálnym barmanom a znalcom rumov a degustácia môže začať.
Aké rumy budete ochutnávať? 

Abuelo Ron 12 y.o.

Pacto Navio by Havana Club

Malteco Reserva Maya 15 y.o.

Plantation 20-th Anniversary

Gold Of MauritiusDos

Maderas PX 5+5 Ron

Espero Creole Elixír 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Domáca degustácia rumu + 7 vzoriek rumov z celého sveta, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Domáca degustácia rumu + 7 vzoriek rumov z celého sveta.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Domáca degustácia rumu + 7 vzoriek rumov z celého sveta
Domáca degustácia rumu + 7 vzoriek rumov z celého sveta
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart