Exteriérová hra Legenda o lednickom kolárovi

51 

SKU: 1547-12504-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Poznáte legendu o Jiřím Birkovi? Ak nie, nevadí – prostredníctvom tejto exteriérovej hry sa prenesiete do 17. storočia a spoznáte ju. Jiří Birk bol rodák z Ledníc a šikovný majster kolár. Jeden večer v krčme sa však stavil s kováčom o to, koho remeslo je náročnejšie. Birk navrhol, že to dokáže tým, že z dreva vyrobí koleso a dokotúľa ho pred zotmením až do Brna.
Podarí sa mu to? To budete môcť ovplyvniť aj vy, pretože v tejto exteriérovej online hre budete jeho tovariši. Nabite si preto telefón, obujte pohodlné topánky a vydajte sa spoznávať Zámok Lednice. 
Počas hry budete musieť nájsť všetky indície, vylúštiť nejednu šifru/rébus, vyriešiť niekoľko mechanických úloh a dôjsť až na koniec. Odmenou vám bude nielen víťazstvo, ale aj čas, ktorý strávite na čerstvom vzduchu v spoločnosti priateľov/rodiny.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Exteriérová hra Legenda o lednickom kolárovi, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Exteriérová hra Legenda o lednickom kolárovi.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Exteriérová hra Legenda o lednickom kolárovi
Exteriérová hra Legenda o lednickom kolárovi
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart