Exteriérová hra Posledná bratislavská bosorka

39 

SKU: 1526-12520-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

V Bratislave sa píše rok 1759 a hon na čarodejnice je bežná prax. Tentoraz však chytili vašu sestru a logicky jej chcete pomôcť – jediný spôsob je však získať milosť od kráľovnej. Vďaka tajným šifrám od spojencov by ste sa mali dostať až na hrad a získať ju. Kratšia verzia obsahuje menej šifier, kratšiu trasu a náročnosť niektorých šifier je mierne zjednodušená.
Táto hra prebieha v bratislavskom Starom mestom a začína pri kaviarni San Marten, kde si vyzdvihnete brožúru so šiframi/úlohami. Celou hrou bude vašu skupinku sprevádzať webová aplikácia, vaša šikovnosť a dúfame, že aj dobrá nálada. Držíme palce!
 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Exteriérová hra Posledná bratislavská bosorka, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Exteriérová hra Posledná bratislavská bosorka.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Exteriérová hra Posledná bratislavská bosorka
Exteriérová hra Posledná bratislavská bosorka
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart