Exteriérová úniková hra V zajatí štyroch brán

49 

SKU: 581-12530-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

V Prešporku sa píše rok 1610 a vy ste ako lekár vykonali nelegálnu pitvu, za ktorú vás chcú teraz upáliť. Váš učiteľ Ján Jesenius vám však pomohol a pri štyroch mestských bránach dohodol ľudí, ktorí vás môžu pustiť ďalej. Vašou úlohou je rozlúštiť šifrované informácie, nájsť správneho človeka a uniknúť. Máte na to maximálne tri hodiny.
Vaša cesta bratislavským Starým mestom začne pri kaviarni San Marten, kde dostanete brožúru s 8 šiframi. Celou hrou bude vašu skupinku sprevádzať webová aplikácia, vaša šikovnosť a dúfame, že aj dobrá nálada. 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Exteriérová úniková hra V zajatí štyroch brán, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Exteriérová úniková hra V zajatí štyroch brán.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Exteriérová úniková hra V zajatí štyroch brán
Exteriérová úniková hra V zajatí štyroch brán
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart