FootGolf na ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách

Pridajte svoju recenziu

Koľko kopov potrebujete, aby ste dostali futbalovú loptu do jamky na golfovom ihrisku? Áno, čítate správne. Keď sa spoja dva silné športové elementy – futbal a golf – vznikne jedinečná kombinácia menom FootGolf. Zmerajte si sily s priateľmi a príďte si vyskúšať tento jedinečný a momentálne veľmi obľúbený šport priamo na ihrisku golfového rezortu Black Stork vo Veľkej Lomnici.

Lokalita: Vysoké Tatry – Veľká Lomnica

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie FootGolf na ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť FootGolf na ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

FootGolf na ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách
FootGolf na ihrisku Black Stork vo Vysokých Tatrách
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart