Jazda autom Hummer H1

129 

SKU: 353-12053-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

 Vyskúšajte si, aké to je, byť na pol hodinu šoférom legendárneho vojenského špeciálu Hummer H1. Povozte sa na najznámejšej offroad trati v celej Českej republike a doprajte si pocit neohroziteľnosti. Skúsený inštruktor vám poradí, ako na ovládanie tohto takmer trojtonového tátoša a na vás už je iba to, aby ste si jazdu parádne užili. Diváci rovnako ako spolujazdci sú viac než vítaní! 
Táto varianta je bez možnosti predĺženia platnosti voucheru. Voucher je teda platný 6 mesiacov.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Jazda autom Hummer H1, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Jazda autom Hummer H1.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jazda autom Hummer H1
Jazda autom Hummer H1
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart