Jazda na Ford Mustang na Slovakia Ring

179 

SKU: 382-12568-23 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Máte možnosť zajazdiť si vo Ford Mustang GT v rámci pevne stanovených termínov na Slovakia Ringu. Výhodou tohto programu je, že na trati sa bude nachádzať len obmedzený počet vozidiel, pretože autodrom bude exkluzívne prenajatý iba pre vás. Odjazdíte ako vodič celkom 2 kolá.
Parametre vozidla
Max. rýchlosť: 250 km/h
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h: 4,8 sek.
Váha: 1500 kg
Výkon: 422 koní
Motor: 8 valcový, 5000cm3
Prevodovka: PDK – 6 rýchlostná /riadi sa pod volantom/

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Jazda na Ford Mustang na Slovakia Ring, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Jazda na Ford Mustang na Slovakia Ring.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jazda na Ford Mustang na Slovakia Ring
Jazda na Ford Mustang na Slovakia Ring
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart