Jazda na formule F4 na Slovakia Ringu

349 

SKU: 381-10643-23 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Vždy ste túžili cítiť sa ako profesionálny pretekár formule? Podarí sa vám to vďaka zážitkovej jazde na Formule F4 Mygale na profesionálnom okruhu Slovakia Ring. Poriadne pritlačte na plyn, toto bude jazda vášho života! Jazdu absovujete za sprievodným vozidlom, v ktorom sedí profesionálny inštruktor. Ukáže vám brzdné body, správny prechod zákrutami a zoznámi vás s traťou. Ukážte, čo vo vás je, režte zákruty a brzdite ako naozajstný profík. Na mieste si doobjednajte aj videozáznam a pozvite aj divákov.   
Parametre Mygale F4
Motor: Turbocharged Ford 1,6 ecoboost 160 hp 
Podvozok: Carbonový monokok mygale 550 kg
Zrýchlenie: 0-100 km/h za 3,8 sek.
Maximálna rýchlosť: 240 km/h
Radenie: paddle shift (radenie pod volantom)

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Jazda na formule F4 na Slovakia Ringu, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Jazda na formule F4 na Slovakia Ringu.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jazda na formule F4 na Slovakia Ringu
Jazda na formule F4 na Slovakia Ringu
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart