Jazda na formule TATUUS F4

649 

SKU: 1565-7701-23 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Zážitok začína registráciou a následným školením, počas ktorého sa naučíte pravidlá a spôsob jazdy, aby bola vaša jazda na okruhu čo najbezpečnejšia. Nasledovať bude samotná jazda na formule, ktorú si ako správny milovník adrenalínu určite vychutnáte. Pripravte sa na zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 3 sekundy a na rovinkách Slovakia Ringu môžete dosiahnuť rýchlosti až 240 km/h! V cene je zahrnuté požičanie pretekárskej výbavy (prilba, kukla, overal, topánky a rukavice).
Špecifikácia zážitku
Kurz je vhodný pre začiatočníkov, ktorí si chcú vyskúšať jazdu na okruhu. Jazda trvá 20 minút na trati dlhej približne 35 až 40 km (jeden okruh má 2,6 kilometra). Počas zážitku jazdíte 2 kolá za vodiacim vozidlom a zbytok času bez neho. Vodiace vozidlo vám na okruhu pomáha pri dodržiavaní ideálnej línie a brzdných bodov.
 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Jazda na formule TATUUS F4, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Jazda na formule TATUUS F4.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jazda na formule TATUUS F4
Jazda na formule TATUUS F4
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart