Jazda na Tatre 813 v teréne

175 

SKU: 771-12128-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Kolos, ktorý dokáže utiahnúť príves o hmotnosti až 100 ton? To je presne Tatra 813! A v priebehu tohto zážitku bude mať každý odvážný šofér možnosť sadnúť za volant a tento ohromný nákladný automobil ovládať. Prudké stúpanie a klesanie, výmole a prekážky, to všetko bude súčasťou tejto adrenalínovej jazdy, ktorá potrvá 30 minút. Prvú jazdu šoféruje inštruktor, ktorý všetko podrobne vysvetlí a potom už je to len na odvážlivcovi, ako sa toho chopí!
Program zahŕňa:
• jazdu a šoférovanie Tatry 813 8×8 v úprave truck trial závodného špeciálu,
• služby inštruktora,
• údržbu auta po absolvovaní zážitku.
Táto varianta je bez možnosti predĺženia platnosti voucheru. Voucher je teda platný 6 mesiacov.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Jazda na Tatre 813 v teréne, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Jazda na Tatre 813 v teréne.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jazda na Tatre 813 v teréne
Jazda na Tatre 813 v teréne
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart