Jazda za vodným skútrom na nafukovacom kolese

75 

SKU: 293-12376-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Doprajte si osviežujúce letné dobrodružstvo! Užite si svojich 20 minút na nafukovacom kolese ťahanom výkonným vodným skútrom. Profesionálni inštruktori areálu Divoká voda v Čunove vám na začiatku zapožičajú záchrannú vestu a postarajú sa o vaše bezpečie i o dokonalé vodné zážitky. Vašou úlohou už bude len sa udržať na kolese. Alebo padať do vody ako zrelé hrušky – to je už len na vás!

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Jazda za vodným skútrom na nafukovacom kolese, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Jazda za vodným skútrom na nafukovacom kolese.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Jazda za vodným skútrom na nafukovacom kolese
Jazda za vodným skútrom na nafukovacom kolese
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart