Kurz prípravy diviny a ďalších druhov mäsa

149 

SKU: 2017-12358-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Na kurze pre ortodoxných mäsožravcov vás naučia, ako si pripravíte filet steak, jahňacinu, entrecote, roast beef a ďalšie. K nim sa budú skvele hodiť omáčky svetových kuchýň ale aj tie, o ktorých ste ešte nikdy nepočuli.
Počas kurzu môžete popíjať nealko nápoje, kávu, čaj či Jurské Víno od domáceho vinára. Po ukončení si môžete v malom kulinárskom obchodíku zakúpiť ingrediencie – a to nielen tie, ktoré ste používali.
Menu kurzu

Mäsá – hovädzia sviečkovica, T-bone, hovädzia roštenka, jahňacie kotlety, kuracie prsia, kačacie prsia
Omáčky – hnedá omáčka demi glace, základná biela omáčka beurre blanc, omáčka z husacej foie gras, borievková omáčka, omáčka z červeného vína, omáčka z tokajského vína, omáčka z lieskových orieškov, omáčka ku kačke, barbecue dip, šafranový dip, bazalkový dip, bylinkový dip.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kurz prípravy diviny a ďalších druhov mäsa, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Kurz prípravy diviny a ďalších druhov mäsa.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kurz prípravy diviny a ďalších druhov mäsa
Kurz prípravy diviny a ďalších druhov mäsa
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart