Kurz prípravy domácich burgrov a grilovania

Pridajte svoju recenziu

Kurz prípravy burgerov začína obvykle v podvečerných hodinách. Po dostavení sa na miesto konania vás privíta šéfkuchár a rozdelí vás do dvojíc k varným doskám. Pre každú dvojicu tam už budú pripravené všetky potrebné ingrediencie na celý kurz. Nasledovať bude samotný kurz, počas ktorého budete pripravovať jedlá z vopred určeného menu. Všetky pomôcky (ako aj zástery) vám samozrejme požičiame. 
Počas kurzu môžete popíjať alko či nealko nápoje a po ukončení si môžete v malom firemnom obchodíku zakúpiť aj ingrediencie, ktoré ste používali, ale aj mnohé ďalšie. Na ďalší deň po absolvovaní kurzu dostanete všetky recepty e-mailom.
Menu kurzu:

Dip z pečených paprík – krémový dip z upečených paprík,
Home-made burger žemle – výroba domácej žemličky,
Bacon Beef Cheeseburger – hovädzí burger so syrom a chutnou oblohou,
Pulled pork burger s domácou BBQ omáčkou – bravčová krkovička s omáčkou,
Domáce zemiakové hranolky:

Pripraviť burger nie je až taká veda, alebo áno? Pri príprave môžete použiť rôzne typy sendvičov, mäsa, rôzne špeciálne kombinácie korenia či omáčok. Šéfkuchár tam bude na to, aby vám pošepkal, ktoré kombinácie sú tie naj!

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kurz prípravy domácich burgrov a grilovania, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Kurz prípravy domácich burgrov a grilovania.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kurz prípravy domácich burgrov a grilovania
Kurz prípravy domácich burgrov a grilovania
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart