Kurz prípravy steakov exclusive

119 

SKU: 2009-12332-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Rozšírte si znalosti a zapíšte sa do kurzu varenia, po ktorom tak dlho túžite. Na kurze prípravy steakov exclusive sa toho veľa naučíte, budete obľúbené kvalitné mäská pripravovať vo dvojici s ďalšími kuchármi a vďaka profesionálnemu šéfkuchárovi a jeho nenahraditeľným trikom pozdvihnete vaše varenie na nový level. A ako bonus získate všetky pripravované recepty do 5 dní na váš e-mail.  
Menu kurzu

Carpaccio z vyzretej hovädzej sviečkovej – šťavnaté mäsko s dresingom zo sherry, limetiek a fíg, podávané s maslovými krutónmi s tymiánom a listovým šalátom,
Wagyu steačik s troma príchuťami – lahodné hovädzie mäsko v troch podobách – natural, wasabi a s miso dipom,
Pomaly pečená hovädzia sviečková – slávnostné jedlo z hovädzej  sviečkovej s omáčkou z vína a čokolády,
Citrónovo-višňový cheesecake – sladká bodka na záver.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kurz prípravy steakov exclusive, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Kurz prípravy steakov exclusive.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kurz prípravy steakov exclusive
Kurz prípravy steakov exclusive
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart