Kurz varenia indickej kuchyne

Pridajte svoju recenziu

Po príchode na kurz indickej kuchyne, ktorý sa koná väčšinou v podvečerných hodinách, vás v prvotriedne zariadenej kuchyni privíta špičkový šéfkuchár. Po zoznámení sa rozdelíte do dvojíc k varným doskám, kde na vás budú čakať pripravené suroviny potrebné na prípravu uvedeného meníčka, kuchynské pomôcky a zástery. Uvaríte si tie najobľúbenejšie indické špeciality a zažijete neopakovateľnú atmosféru. Aj vám sa už zbiehajú slinky?
Menu kurzu:

Mango lassi – indický jogurtový nápoj s mangom a kardamónom
Chicken Tikka Masala – šťavnaté kuracie kúsky v lahodnej omáčke
Rogan Josh – kúsky baranieho mäsa s korením garam masala a kashmiri chili
Zeleninévá Pakora – chutná a chrumkavá zelenina na indický spôsob
Indické placky Chapati – tradičná indická príloha
BONUS: Výroba indického korenia Garam masala, ktoré si vezmete so sebou

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kurz varenia indickej kuchyne, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Kurz varenia indickej kuchyne.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kurz varenia indickej kuchyne
Kurz varenia indickej kuchyne
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart