Kurz varenia kórejskej kuchyne

Pridajte svoju recenziu

Zažite nový spôsob, ako príjemne a s chuťou tráviť voľný čas. Ideálnou príležitosťou je kurz varenia kórejskej kuchyne. Oslovia vás rozmanité chute, tradičné i moderné recepty i bohaté skúsenosti šéfkuchára, ktorý sa vám bude po celý čas kurzu venovať. Originálne suroviny si môžete zakúpiť aj vo firemnom obchodíku po skončení kurzu a recepty budete mať do piatich dní vo svojej mailovej schránke.
Menu kurzu:

Kimchi polievka – najpopulárnejšia kórejská polievka
Kórejské grilované kuracie krídla – originálne kuracie krídla vo vynikajúcej omáčke
Bibimbap – hovädzie mäso na kórejský spôsob so zeleninou a vajcom
Yaksik – originálny dezert zo sladkej ryže, orechov a sušeného ovocia

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kurz varenia kórejskej kuchyne, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Kurz varenia kórejskej kuchyne.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kurz varenia kórejskej kuchyne
Kurz varenia kórejskej kuchyne
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart