Kurz varenia mexickej kuchyne

Pridajte svoju recenziu

Máte chuť na zmenu, chcete posunúť svoj kuchársky um na nový level alebo len hľadáte nové hobby? Prihláste na kurz varenia mexickej kuchyne! Či už ste začiatočník alebo pokročilý kuchár, naučíte sa profi tipy, ako vykúzliť výnimočné guacamole, tortilly či tradičný ryžový puding. Všetky pokrmy ochutnáte a ak dostanete chuť variť už na ďalší deň, ingrediencie nakúpite podľa receptov zaslaných do mailu aj vo firemnom obchodíku. Pripravní? Dobrú chuť alebo ¡buen provecho!
Menu kurzu:

Guacamole a fazuľový dip so zeleninovými tyčinkami – dipy, ktoré nemôžu chýbať na žiadnom mexickom stole
Domáce tortilly – originál mexické placky
Chilli con carne – chilli s fazuľou a hovädzím mäsom
Salsa roja – originál rajčinová omáčka
Arroz con leche – tradičný ryžový puding

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kurz varenia mexickej kuchyne, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Kurz varenia mexickej kuchyne.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kurz varenia mexickej kuchyne
Kurz varenia mexickej kuchyne
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart