Kurz varenia More na tanieri

119 

SKU: 2013-12340-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Hľadáte zaujímavú novú aktivitu, kde sa zoznámite s podobne naladenými ľuďmi, ako ste vy? Príďte sa na kurz varenia do Bratislavy naučiť umenie prípravy morských plodov, na ktorých si potom môžete pochutiť s celou rodinou alebo hostiť vlastné stredomorské večere. Čaká vás grilovanie chobotnice, príprava mušlí na víne aj pečenie sladkého dezertu na záver. To všetko pod vedením top šéfkuchára. 
Menu kurzu:

Mušle na bielom víne – dusené slávky na bielom víne s bylinkami a cesnakom, podávané s opečenou bagetkou
Luxury fish & chips – krevety a kúsky rýb vyprážané v cestíčku zo šampanského a šafránu
Pečené zemiaky s parmezánovou krustou a tar tar sauce – dokonalá príloha k fish & chips v podobe chrumkavých zemiačikov a domácej tatarskej omáčky
Chobotnica na grile – grilované kúsky chobotnice podávané s kúskami citrónu a ľadovým šalátom
Crema Catalana – lahodný a svieži katalánsky krém, ochutený šťavou z citrusov

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kurz varenia More na tanieri, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Kurz varenia More na tanieri.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kurz varenia More na tanieri
Kurz varenia More na tanieri
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart