Kurz varenia pre začiatočníkov

143 

SKU: 2029-12673-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Že vás doma nikto neučil variť? Alebo to chcete príjemným spôsobom naučiť práve svoje deti či drahú polovičku? Nie je nič jednoduchšie ako objednať poukaz na kurz varenia pre začiatočníkov. Účastníci sa dozvedia užitočné techniky a tipy, ako dokonale naservírovať všetko, čo majú v chladničke: s úsmevom a bez stresov. Na nezaplatenie!  
Menu kurzu:

Silný kurací vývar s domácou mrveničkou – základ domácej kuchyne a každej správnej nedele
Kuracie podľa šéfkuchára – mäsko pripravujeme podľa aktuálnej nálady šéfkuchára – presne ako doma
Jarný miešaný šalát – svieži šalát, ktorý výborne doplní každé jedlo
Vlastnoručne pripravené cestoviny – ukážka prípravy 3 druhov cestovín – Raviolli, Tagliatelle, Farfalle
Domáce cestoviny plnené ricottou s omáčkou al pomodoro – vlastnoručne vyrobené cestoviny plnené chutným syrom s paradajkovou omáčkou
Čokoládový mousse – technika šľahania bielok a žĺtkov, ktoré sa spoja do perfektného dezertu

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kurz varenia pre začiatočníkov, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Kurz varenia pre začiatočníkov.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kurz varenia pre začiatočníkov
Kurz varenia pre začiatočníkov
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart