Kurz varenia španielskej kuchyne

Pridajte svoju recenziu

Objavte v sebe skrytého toreádora a naučte sa variť pravé španielske špeciality. Na kurze varenia španielskej kuchyne si navaríte paellu, studenú polievku či lahodné dezerty a vaše chuťové poháriky si to poriadne užijú. Od šikovného šéfkuchára získate cenné skúsenosti a schopnosti, ktoré by ste sa z kuchárskych kníh hneď tak nenaučili a celé to bude naozajstná zábava. Pripravení? Vamos!
Menu kurzu:

Camarones al horno – zapekané krevety v panvici so špargľou
Gazpacho con aioli – studená polievka so zeleniny a s cesnakovým aioli
"Paella Valenciana" – s kuracími krídlami, mušľami, šafranom a hráškom
Solomillo de cedro con verduras – bravčová panenka obalená v šampiňónoch s rozmarínovou dusenou zeleninou
Arroz de leche – Ryža v mlieku s pomarančom a liči

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kurz varenia španielskej kuchyne, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Kurz varenia španielskej kuchyne.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kurz varenia španielskej kuchyne
Kurz varenia španielskej kuchyne
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart