Kurz varenia tureckej kuchyne

Pridajte svoju recenziu

Chcete svoj kulinársky um posunúť o level vyššie a zároveň milujete zdravé a chutné jedlá? Potom si nenechajte ujsť kurz varenia tureckej kuchyne, kde sa naučíte pripravovať tie najchutnejšie jedlá pomocou skvelých ingrediencií. Kurz prebieha pod vedením kuchárky, ktorá žila 11 rokov v Turecku a miestnu kuchyňu pozná lepšie ako svoju dlaň. Nechajte sa zasvätiť do tajov orientálnych pokrmov a na konci kurzu si na nich pochutnajte. Zážitok na zahryznutie zaručený!
Menu kurzu: 

Kirmizi mercimek corbasi – tradičná turecká polievka z červenej šošovice
Špenátové gözleme placky – fantastické turecké placky plnené čerstvým špenátom a  syrom
Turecké fašírky köfte so šalátom piyaz – výborné fašírky z mletého hovädzieho mäsa s originálnym fazuľovým šalátom
Irmik helva dondurmali – sladká bodka na záver v podobe helvy zo semoliny plnenej zmrzlinou
Ako bonus aj príprava jogurtového nápoja Ayran

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Kurz varenia tureckej kuchyne, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Kurz varenia tureckej kuchyne.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kurz varenia tureckej kuchyne
Kurz varenia tureckej kuchyne
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart