Letecký zážitok (múzeum, simulátor a let)

99 

SKU: 776-9425-22 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Zážitkový letecký deň sa môže začať! Čaká na vás najprv simulátor, v ktorom v koži pilota strávite až 60 minút. Budete si môcť vybrať prednastavenie letových vlastností (Learjet 45, Boeing 777, Turboprop) ale aj terén, nad ktorým poletíte. Na záver si ešte prejdete interaktívne letecké múzeum, ktoré je plné funkčných československých strojov. Počas týchto 40 minút sa toho nielen veľa naučíte, ale aj si stroje pozriete pekne zblízka.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Letecký zážitok (múzeum, simulátor a let), popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Letecký zážitok (múzeum, simulátor a let).Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Letecký zážitok (múzeum, simulátor a let)
Letecký zážitok (múzeum, simulátor a let)
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart