Lezecký zážitok s komplet výstrojom a inštruktorom na Lezeckej stene K2-Bratislava pre dvoch či celú rodinu

Pridajte svoju recenziu

Pozývame vás na najväčšiu lezeckú stenu na Slovensku. Podeľte sa o tento zážitok so svojim partnerom, kamošmi alebo celou rodinou. Indoorové lezenie je vhodné aj pre deti a je to naozaj veľká zábava. Inštruktor vám so všetkým pomôže a zapožičanie výstroja aj celodenný vstup máte rovno v cene. Naučíte sa, ako liezť a užijete si spoločný čas so svojou rodinou či priateľmi.

Lokalita: Bratislava – Ružinov

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Lezecký zážitok s komplet výstrojom a inštruktorom na Lezeckej stene K2-Bratislava pre dvoch či celú rodinu, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Lezecký zážitok s komplet výstrojom a inštruktorom na Lezeckej stene K2-Bratislava pre dvoch či celú rodinu. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Lezecký zážitok s komplet výstrojom a inštruktorom na Lezeckej stene K2-Bratislava pre dvoch či celú rodinu
Lezecký zážitok s komplet výstrojom a inštruktorom na Lezeckej stene K2-Bratislava pre dvoch či celú rodinu

40 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart