Nezabudnuteľná ferrata v Slovenskom raji

75 

SKU: 577-12071-19 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Program
V deň konania zážitku sa dostavte do Slovenského raja, konkrétne k Letanovskému mlynu. Tam už na vás bude čakať skúsený horský sprievodca s certifikátom UIMLA, ktorý vám dopodrobna vysvetlí techniku a spôsob zdolávania ferratových trás. Následne si spolu prejdete roklinou Veľký Kyseľ a pripravte si so sebou aj dávku odvahy, pretože v jednom momente budete dokonca visieť nad vodopádom! Nebojte sa však, trasa je naozaj mierna (prevýšenie zhruba 600 metrov) a bude trvať 7-8 hodín.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Nezabudnuteľná ferrata v Slovenskom raji, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Nezabudnuteľná ferrata v Slovenskom raji.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nezabudnuteľná ferrata v Slovenskom raji
Nezabudnuteľná ferrata v Slovenskom raji
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart