Ošetrovateľ v útulku na skúšku

Pridajte svoju recenziu

Deň v útulku sa začína zaškolením a poučením o bezpečnosti. Pracovať budete pod dozorom ošetrovateľa v jednom z troch areálov, v ktorom sú umiestené mačiatka, šteniatka a marodi. 
Hneď ráno prebieha kontrola zvierat. Po odkontrolovaní budete podávať lieky a ošetrovať choré zvieratá. Psíky vypustíte do výbehu a odoberiete sa čistiť koterce, bunky, misky, pripravíte jedlo a vyčistíte výbeh. Počas dňa vybavíte hlásené odchyty, v prípade potreby navštívite veterinára, pri príjme nových psíkov poskytnete základné ošetrenie. Od 13:00 sa začína venčenie pre verejnosť, do ktorého sa môžete taktiež zapojiť.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Ošetrovateľ v útulku na skúšku, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Ošetrovateľ v útulku na skúšku.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ošetrovateľ v útulku na skúšku
Ošetrovateľ v útulku na skúšku
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart