Plastic drift: zážitková jazda

95 

SKU: 2004-12134-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Ako nájsť vhodný darček pre motoristov, ktorí majú záľubu v šmýkaní sa na rýchlych autách? Možno bude tým pravým zábavná a zároveň bezpečná jazda plastic drift na pretekárskom polygóne. Jazdcom všetko najskôr ukáže profesionálny inštruktor v závese so safety car a potom je už 20-minútová jazda len v rukách (a nohách) obdarovaných.
Môžu driftovať, šmýkať sa a zabávať na špeciálnom okruhu ako stvorenom na pretekanie a zbesilú jazdu. Jazdci so sebou môžu vziať aj divákov, aby mali zo svojej zážitkovej jazdy aj poriadny video či fotozáznam.
Táto varianta je bez možnosti predĺženia platnosti voucheru. Voucher je teda platný 6 mesiacov.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Plastic drift: zážitková jazda, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Plastic drift: zážitková jazda.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Plastic drift: zážitková jazda
Plastic drift: zážitková jazda
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart