Pobyt s pivným kúpeľom v Česku

Pridajte svoju recenziu

Užijete si príjemný pobyt v 3*** hoteli Bahenec v Moravskosliezskom kraji. Wellness hotel v Beskydách je ako stvorený pre tých, ktorí hľadajú odpočinok, prechádzky v panenskej prírode, relax a nesmieme zabudnúť na pivné wellness procedúry. Konkrétne sa jedná o originálnu pivnú procedúru BBB, Bad Bottich Bad, ktorá je chránená patentom. 
Táto pivná wellness procedúra začína finskou saunou. Po nej sa ponoríte do pivného kúpeľa a vstrebáte všetky prísady, z ktorých sa varí pravé pivo, ako je sladový šrot, chmeľ či kvasnice. Kúpeľ trvá 20 minút. Záverečný odpočinok a regenerácia na posteli z ovsenej slamy bude tým pravým ukončením pivného relaxu. Odpočívať budete 30 až 45 minút zabalení a telo sa krásne uvoľní a vypotí a vy budete ako znovuzrodení.
Pobytový balíček Wellness zahŕňa

Ubytovanie na 1 noc pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe Štandart,
chutná polpenzia,
originál pivná procedúra BBB,
neobmedzený vstup do vnútorného bazénu,
welcome drink,
na izbe bude k dispozícií župan,
bezplatný parking a Wi-Fi.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Pobyt s pivným kúpeľom v Česku, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Pobyt s pivným kúpeľom v Česku.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pobyt s pivným kúpeľom v Česku
Pobyt s pivným kúpeľom v Česku
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart