Prehliadka pivovaru s degustáciou

Pridajte svoju recenziu

Zážitok začína prehliadkou pivovaru s odborným výkladom a ochutnávkou vzorky piva z tanku. Následuje ochutnávka za stolom kde si budete môcť zvoliť 4 vzorky zo širokého výberu pivných špecialít pivovaru. Na výber je z približne 8 druhov pív, podľa aktuálnej ponuky výčapu. Popri degustácii v našej pivnici budete mať cez sklenenú stenu výhľad priamo do samotných priestorov zrodu tohto čarovného alkoholického nápoja.
Aby ste si nás pamätali k ochutnávke piva vám pribalíme tradičný krígeľ s logom pivovaru. Tak nech vám chutí!
Cena zahŕňa

Prehliadka pivovaru s odborným výkladom a ochutnávkou piva z tanku,
degustácia za stolom 4 x 0,2l vzoriek piva podľa vlastného výberu,
krígeľ s logom pivovaru.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Prehliadka pivovaru s degustáciou, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Prehliadka pivovaru s degustáciou.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prehliadka pivovaru s degustáciou
Prehliadka pivovaru s degustáciou
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart