Prenájom Dodge Challenger

235 

SKU: 554-12616-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Masívny a neskrotný Dodge Challenger bude váš na celých 12 hodín. Je len na vás, koho si na svoju jazdu prizvete a kam spolu vyrazíte. Základ je len užiť si toto americké muscle car, ktoré sa na cestách len tak nevidí a vy s nim zažiarite. Pripravte sa na poriadnu jazdu, pretože budete musieť skrotiť až 381 koní!
Automobil je navyše vybavený ISOFIX, takže jazdy sa môžu zúčastniť aj malé ratolesti v autosedačke.
Parametre vozidla
Výkon: 280 kW (381 koní)
Miest: 4
Motor: V8 HEMI 5.7l
Prevodovka: automatická (8 st.)
Spotreba: 11,5 l/100 km
 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Prenájom Dodge Challenger, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Prenájom Dodge Challenger.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prenájom Dodge Challenger
Prenájom Dodge Challenger
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart