Prípravný kurz na získanie zbrojného preukazu

70 

SKU: 851-9239-24 Kategórie: ,
Pridajte svoju recenziu

Kurz slúži ako príprava na oficiálne získanie zbrojného preukazu. Obsah kurzu pozostáva z týchto častí:

problematika legálneho vlastnenia strelnej zbrane v zmysle zákona SR zákon č. 190/2003 z.z. o zbraniach a strelive,
systém a postup, ako žiadať o zbrojný preukaz,
tlačivá a žiadosti na zbrojný preukaz, ktoré budete potrebovať na polícii a samotné vyplnenie tlačív spojených so získaním zbrojného preukazu a nákupného povolenia,
prednáška a diskusia na tému nutná obrana a krajná núdza,
základné zásady bezpečnej manipulácie so zbraňou,
druhy a typy strelných zbraní a munície,
praktická časť nácviku so strelnými zbraňami zborka-rozborka, ukážka použitia a streľby,
certifikát o absolvovaní kurzu.

V cene kurzu je zahrnutý prenájom zbraní ČZ, Taurus, Glock, Ruger a 10 kusov munície. V prípade záujmu si môžete na mieste zakúpiť aj väčší počet munície.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Prípravný kurz na získanie zbrojného preukazu, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Prípravný kurz na získanie zbrojného preukazu.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prípravný kurz na získanie zbrojného preukazu
Prípravný kurz na získanie zbrojného preukazu
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart