Prírodný saunový rituál

120 

SKU: 1652-8013-24 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Chceli by ste naučiť vaše dieťa základom saunovania, aby si osvojilo túto relaxačnú aktivitu? Vďaka saunovému rituálu ubehne deťom čas v saune rýchlejšie a navyše si spolu užijete paráááádny zážitok.  
Hodinový saunový ceremoniál vedie skúsený saunový majster, ktorý okrem základov saunovania predstaví aj rôzne druhy liečivých rastlín.
Teplota v saune je počas ceremoniálu prispôsobená deťom, pričom počas saunovania sa vychádza von v pravidelných intervaloch. Pitný režim a zdravé občerstvenie sú súčasťou rituálu a v prípade potreby si môžete požičať detské saunovacie oblečenie.
V saune môžu byť maximálne 4 osoby (1 rodič + 3 deti alebo 2 dospelí + 2 deti). Podmienkou je aspoň jeden dospelý rodič.
 
Zážitok nie je vhodný pre deti, ktoré trápia alergie na byliny a trávy. Alergie na rastliny však vopred nahláste a niektoré z nich sa môžu vynechať/zameniť.
 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Prírodný saunový rituál, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Prírodný saunový rituál.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prírodný saunový rituál
Prírodný saunový rituál
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart