Šifrovacia hra Posledný follower

SKU: 2019-12399-25 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Vychutnajte si druhú časť série, ktorá nadväzuje na skvelý slovenský komiks Posledný follower. V module Prevratný objav vynálezca Bobko Takagi vo svojej garáži zhodou náhod prijal tajnú správu. Podarí sa vám dešifrovať mimozemskú abecedu a pomôžete Bobkovi poskladať procesor, ktorý navždy zmení budúcnosť ľudstva? Hra je vhodná pre 1 až 5 hráčov a prináša vám obtiažnosť 2/10.
Po zakúpení tejto hry dostanete ďalšiu hru zdarma modul Posledný follower – Miesto zrodu, ktorá je úvodom do série hier "POSLEDNÝ FOLLOWER".

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Šifrovacia hra Posledný follower, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Šifrovacia hra Posledný follower.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Šifrovacia hra Posledný follower
Šifrovacia hra Posledný follower
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart