Spolujazda na motorke na letisku

89 

SKU: 558-12544-23 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Pripravte sa na poriadne divokú jazdu na motocykle Suzuki Bandit 650N. Riadiť bude skúsený jazdec a vy mu budete robiť spoločnosť zo zadného sedadla. Spoločne si vyskúšate rýchlosť vyše 200 km/h a neskutočné zrýchlenie z 0 na 100 za 2,5 sekundy!  
Počas zážitkovej spolujazdy si užijete 2 kolá na letisku (cca 10 km). 
Parametre Suzuki Bandit 650N:

Zrýchlenie: 2,5 sek. z 0 na 100 km/h

Motor: radový štvorvalec, objem 656 cm³

Prevodovka: manuálna, 6-stupňová

Max. rýchlosť: 235 km/h

Brzdy: Brembo

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Spolujazda na motorke na letisku, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Spolujazda na motorke na letisku.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Spolujazda na motorke na letisku
Spolujazda na motorke na letisku
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart