Streľba na krytej strelnici v Ružinove

37 

SKU: 301-12635-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Pred streľbou absolvujete školenie a zoznámite sa s bezpečnostnými predpismi a správnym zaobchádzaním so zbraňou. Po inštruktáži si zastrieľate na terč.
Strieľať budete z týchto krátkych zbraní:

pištoľ Glock 44, kaliber 22LR (10 výstrelov)
pištoľ Glock 17 gen.5, kal.9mm Luger (10 výstrelov)
revolver Taurus 101, kaliber .38 Speciál (5 výstrelov)

Cena zahŕňa

Zapožičanie zbraní,
strelivo,
terč,
ochranné okuliare a slúchadlá,
dohľad skúseného inštruktora,
prenájom streleckého boxu.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Streľba na krytej strelnici v Ružinove, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Streľba na krytej strelnici v Ružinove.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Streľba na krytej strelnici v Ružinove
Streľba na krytej strelnici v Ružinove
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart