Surfing

Pridajte svoju recenziu

Skúsený inštruktor vás najprv oboznámi so základmi surfovania. Po krátkej inštruktáži sa budete môcť vydať na vodu, aby ste sa naučili udržať rovnováhu na surfe zvanom surfboard. Ak naberiete odvahu, môžete sa vydať na umelú vlnu a užívať si surfing. Základný kurz pre začiatočníkov sa konkrétne skladá z nasledujúcich stupňov:

Fáza 1 – bezpečnostné pokyny, rovnováha na surfe bez držania, bezpečné vypádlovanie z prúdu po páde do vody.

Fáza 2 – rovnováha na surfe s oblúkmi pri kraji.

Fáza 3 – rovnováha na surfe s oblúkmi od kraju do stredu (práca s telom, rukami, hlavou).

Fáza 4 – rovnováha na surfe , prejazd zo strany na stranu (práca s telom, rukami, hlavou).

Fáza 5 – rovnováha na surfe, triky – 360 frontside – backside, slide, alley oop, atď.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Surfing, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Surfing.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart