Úniková hra Battle Aréna

120 

SKU: 439-10532-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Skupina 4 až 10 osôb sa rozdelí na 2 konkurenčné tímy. Budú rozdelení do dvoch miestností s identickými úlohami. Najlepšie zvolená taktika hry je ,,nepoznať svojho brata“! Máte 60 minút na to, aby ste presvedčili konkurenčný tím, že ste lepší. Obe miestnosti sú predelené presklenou stenou, cez ktorú môžete kontrolovať priebeh hry súpera. Šikovnosť, blafovanie, šibalstvo a rýchle riešenie indícií je ideálny štartovací balíček pre túto hru.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Úniková hra Battle Aréna, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Úniková hra Battle Aréna.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Úniková hra Battle Aréna
Úniková hra Battle Aréna
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart