Úniková hra Rébuskova domáca pátračka

SKU: 2018-12396-25 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Rébuskova domáca pátračka určená pre deti od 4 do 6 rokov je nenáročná, hravá a zabaví drobcov asi na pol hodinku. Škôlkari, predškoláci a prváčikovia sa pri nej môžu uvoľnene zabaviť samostatne s pomocou rodičov, s kamarátmi aj v tímoch. Výsledky úloh sú obrázky, takže deti nepotrebujú vedieť čítať aby vedeli, kde hľadať ďalšie zadanie.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Úniková hra Rébuskova domáca pátračka, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Úniková hra Rébuskova domáca pátračka.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Úniková hra Rébuskova domáca pátračka
Úniková hra Rébuskova domáca pátračka
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart