Uvar si vlastné pivo

Pridajte svoju recenziu

Tento individuálny kurz varenia piva (3 – 4 h) vás zaujímavým a hravým spôsobom naučí, ako sa pripravuje pivo v domácich podmienkach. Pivko sa bude pripravovať z mladinového a sladinového koncentrátu. 
Sládok nebude robiť nič (len rozprávať a nalievať pivko na ochutnávku) a celú prípravu, varenie, chmeľovar, chladenie aj zakvasovanie budete mať na starosti vy. 
V technologických pauzách varenia sa budete rozprávať o varení piva, histórii, postupoch a rozdieloch priemyselného a domáceho varenia. A samozrejme ochutnávať rôzne domáce pivá, prípadne aj nedokončené polotovary, ktoré si zajete pivnými špecialitami. 
Vzhľadom k faktu, že výroba piva nie je jednoduchý proces, po skončení kurzu sa približne o týždeň budete musieť u nás znovu zastaviť a pivo si nafľaškovať (cca 20 minút). V prípade záujmu je možné si vziať už hotové vopred uvarené pivko, no najlepšie je dať priateľom ochutnať to svoje vlastné.
Kurz prebieha cez týždeň a zúčastňovať sa ho budete len vy a sládok. Poprípade si za malý doplatok môžete priviesť maximálne ďalšie 2 osoby. 
 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Uvar si vlastné pivo, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Uvar si vlastné pivo.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Uvar si vlastné pivo
Uvar si vlastné pivo
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart