Veterný tunel

41 

SKU: 316-11773-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Dve minúty voľného pádu pre jednu osobu, paráda! Najprv čaká účastníkov inštruktáž od kvalifikovaných inštruktorov. Zapožičanie ochranného vybavenia je v cene – každý letec nafasuje kombinézu, helmu a ochranné okuliare. A hurá k letovej komore. Tá je uzavretá, takže nehrozí vypadnutie z prúdu vzduchu. Letec je po celú dobu pod dohľadom skúseného inštruktora. V krátkom čase sa každý naučí ovládať svoje telo vo veternom prúde.
Mali by ste vedieť:
Poukaz v lokalite Ostrava je možné využiť do konca septembra.
Na zážitok je nutné doraziť aspoň 60 minút pred samotným letom. Každý pred akciou podpisuje vyhlásenie letca, aby potvrdil, že bol oboznámený s bezpečnosťou v tuneli.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Veterný tunel, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Veterný tunel.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart