Virtuálna realita až k vám domov + 25 VR hier

95 

SKU: 580-8189-25 Kategória:
Pridajte svoju recenziu

Na 2 dni vás prenesieme do úplne nového sveta, ktorý sa odohrává vo virtuálnej realite. Môžete si zahrať celkom 20 VR hier a užíť si pritom parádnú zábavu. Rezervácia je možná kedykoľvek v týždni.
V cene balíčku je zahrnuté:
– požičanie VR okuliarov, všetkého príslušenstva a návodu na 2 dni (deň pre doručenie a odvoz okuliarov naspäť k nám sa nepočíta),
– doprava k zákazníkovi i naspäť,
– návod na spustenie VR hier a pripojenie VR k televízii,
– 25 špeciálne vybraných VR hier (tie najlepšie zo všetkých odvetví) 
– nekonečné hodiny zábavy. 🙂 

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Virtuálna realita až k vám domov + 25 VR hier, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Virtuálna realita až k vám domov + 25 VR hier.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Virtuálna realita až k vám domov + 25 VR hier
Virtuálna realita až k vám domov + 25 VR hier
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart