Vstup do wellness a romantická 5-chodová večera s fľašou prosecca v hoteli International****

Pridajte svoju recenziu

Symbióza chutí od výnikajúceho šéfkuchára, opojné bublinky z fľaše prosecca aj wellness a sálajúce teplo sáun – to je atmosféra, po ktorej túži snáď každá romantická duša. Obklopte sa nekonečným tichom, výhľadom na majestátne hory a neobmedzeným relaxom vo wellness. Špeciálne 5-chodové menu zakončíte teplým čokoládovým koláčom s malinovým coulis a mandarínkovou zmrzlinou. Čo viac si priať?

Lokalita: Vysoké Tatry – Veľká Lomnica

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Vstup do wellness a romantická 5-chodová večera s fľašou prosecca v hoteli International****, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Vstup do wellness a romantická 5-chodová večera s fľašou prosecca v hoteli International****. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vstup do wellness a romantická 5-chodová večera s fľašou prosecca v hoteli International****
Vstup do wellness a romantická 5-chodová večera s fľašou prosecca v hoteli International****

154 

Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart