Vyhliadkové lety vrtuľníkom

213 

SKU: 350-9712-23 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Už sa neviete dočkať výletu do oblakov? Ešte chvíľku počkajte. Skôr ako sa odlepíte od zeme, čaká na vás predletová prehliadka a zoznámenie sa s vrtuľníkom Robinson R22. Potom sa už len pohodlne usaďte a spravte si pohodlie. Jediné, čo musíte urobiť, je nasadiť si slúchadlá, pomocou ktorých budete v kabíne v spojení. A zároveň budete mať možnosť cez nich počuť komunikáciu pilota s riadiacou vežou. Pripravte sa, zapnite si pásy a nasaďte si úsmev. Po povolení ku štartu už vzlietate! Jupí.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Vyhliadkové lety vrtuľníkom, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Vyhliadkové lety vrtuľníkom.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vyhliadkové lety vrtuľníkom
Vyhliadkové lety vrtuľníkom
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart