Vyhliadkový let vetroňom

139 

SKU: 152-12542-23 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Nechajte sa pol hodinu unášať vzduchom voľne a slobodne ako vtáčik. A tak isto potichu. Do vzduchu vás vytiahne motorové lietadlo a vo výške pár stovák metrov sa odpojí. Na palube dvojmiestneho vetroňa sa potom o vaše bezpečie a pohodlie postará profi pilot a vy si tak môžete užívať krásne výhľady na malebnú slovenskú krajinu.
Parametre vetroňa GROB G-103 TWIN ASTIR
Motor: bezmotorový
Dolet (kĺzavosť): 1:38
Maximálna kapacita: 2 osoby
Maximálna rýchlosť: 250 km/h

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Vyhliadkový let vetroňom, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Vyhliadkový let vetroňom.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vyhliadkový let vetroňom
Vyhliadkový let vetroňom
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart