Wellness pobyt pre dvoch v hoteli Babylon Liberec

393 

SKU: 2001-12417-16 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Wellness pobyt v hoteli Babylon pre dve osoby začína vaším príchodom, kedy si na izbe odložíte batožinu a môžete vyraziť za odpočinkom. Či skočíte najskôr do vírivky, do sauny alebo do pary, záleží na vás. Alebo si pred relaxáciou zájdete najprv do zoo? Vstup do zoo aj do wellness platí od vášho príchodu až do zatváracej doby stredísk v deň odchodu.
Cena wellness pobytu v hoteli Babylon zahŕňa:

ubytovanie pre dvoch na 2 noci,
neobmedzený vstup do wellness centra (inhalácia, turecká para, bylinková inhalácia, ochladzovacie bazéniky, rímska para, Kneippov kúpeľ, vírivka, tepidarium, soľná baňa, klasická i fínska sauna, slnečná lúka, sauna bar s ovocím a zeleninou),
vstup do Zoo Liberec,
30-minútový kúpeľ pre dvoch v morskej vode + fľašu sektu,
bohaté raňajky formou teplého a studeného bufetu,
parkovanie v krytom parkovisku.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Wellness pobyt pre dvoch v hoteli Babylon Liberec, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Wellness pobyt pre dvoch v hoteli Babylon Liberec.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Wellness pobyt pre dvoch v hoteli Babylon Liberec
Wellness pobyt pre dvoch v hoteli Babylon Liberec
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart