XBody tréning pre rýchlejšie výsledky – kombinácia efektívnej sily a kardio tréningu

Pridajte svoju recenziu

Účinky 90 min. tréningu v 20 minútach? Aj také vie byť cvičenie XBody EMS. Navyše, pri tréningu sa cvičí prevažne s vlastnou váhou, vďaka čomu nie sú vaše kĺby nadmerne zaťažované. Presne umiestnené elektródy v XBody obleku pomáhajú stimulovať zabudnuté svalové partie a zmierňujú tak príznaky svalovej dysbalancie. Tak už žiadne výhovorky, hor sa cvičiť!

Lokalita: Bratislava – Račianske Mýto

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie XBody tréning pre rýchlejšie výsledky – kombinácia efektívnej sily a kardio tréningu, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť XBody tréning pre rýchlejšie výsledky – kombinácia efektívnej sily a kardio tréningu. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

XBody tréning pre rýchlejšie výsledky – kombinácia efektívnej sily a kardio tréningu
XBody tréning pre rýchlejšie výsledky – kombinácia efektívnej sily a kardio tréningu
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart