Zážitková jazda pre dvoch na Ariel Atom vs. formula F4 na letisku

Pridajte svoju recenziu

Vyrazte do sveta špičkových športových vozidiel, kde sú rýchlosť, ľahkosť a výkonnosť na prvom mieste! Porovnajte si skvelé jazdné vlastnosti formule F4 Mygale aj Ariel Atom, ktoré boli zostrojené na to, aby maximalizovali potešenie každého nadšenca adrenalínu a rýchlosti. Zajazdite si so svojim priateľom alebo priateľkou na oboch vozidlách – jeden s inštruktorom zasadne do Ariel Atom a vytiahne to z 0 na 100 km/h za 2,7 sekúnd, druhý si zároveň zajazdí na formule F4 Mygale, ktorá to dá za 3,8. 
Ako rýchlo a obratne však dokážu vozidlá brzdiť, vyberať zatáčky či priliehať k vozovke? Zdá sa, že si to čoskoro odskúšate na vlastnej koži! No a diváci sú, samozrejme, taktiež viac než vítaní!

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zážitková jazda pre dvoch na Ariel Atom vs. formula F4 na letisku, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Zážitková jazda pre dvoch na Ariel Atom vs. formula F4 na letisku.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zážitková jazda pre dvoch na Ariel Atom vs. formula F4 na letisku
Zážitková jazda pre dvoch na Ariel Atom vs. formula F4 na letisku
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart