Zážitková streľba na strelnici v Lozorne

49 

SKU: 2021-12488-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Na krytej strelnici v Lozorne si vyskúšate strieľanie bez zbrojného preukazu z rôznych typov zbraní podľa zvolenej špecifikácie.Pred streľbou prejdete školením a zoznámite sa s bezpečnostnými predpismi a správnym zachádzaním so zbraňami. Celým zážitkom vás bude sprevádzať inštruktor, s ktorým si môžete počas streľby, alebo aj po nej rozobrať vašu techniku strieľania.
Cena zahŕňa

Útočnú pušku AK 47 alebo vz 58 + 20 nábojov,
ochranné okuliare a slúchadlá,
streľbu pod dohľadom skúseného inštruktora,
prenájom streleckého boxu.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zážitková streľba na strelnici v Lozorne, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Zážitková streľba na strelnici v Lozorne.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zážitková streľba na strelnici v Lozorne
Zážitková streľba na strelnici v Lozorne
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart