Zážitková streľba z loveckých kuší

85 

SKU: 412-5278-18 Kategórie: , ,
Pridajte svoju recenziu

Na začiatku zážitkového kurzu streľby z kuše vás inštruktor oboznámi s bezpečnostnými predpismi a so správnym zaobchádzaním s kušou. V rámci ceny kurzu máte pokrytý prenájom priestoru spolu s vybavením (moderná lovecká kuša na streľbu do 20 m, moderná kladková kuša na streľbu na 30 až 40 m, šípy, terčovnica so stojanom, terče). Počas prvej hodiny si prejdete základy a nezabudnite sa pýtať na všetko dôležité. Potom si budete sám/a trénovať svoju mušku. 
A aký je rozdiel medzi kušami, ktoré si vyskúšate? Hlavný rozdiel medzi reflexnou a kladkovou kušou je v mechanizme, akým sa vytvára energia a tiež v šírke lučišťa. Kladková kuša má oproti reflexnej kuši lučište menšie, najmä kvôli kladkovému prevodu, ktorý uľahčuje napínanie kuše. Oba druhy kuší sa využívajú na športovú streľbu aj lov.
Zážitok sa koná v indoor hale od októbra do apríla.

Popis a špecifikácie zážitku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zážitková streľba z loveckých kuší, popis o predajcovi Adrop a odporúčania, kde nakúpiť Zážitková streľba z loveckých kuší.Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi Adrop

Adrop.sk je výnimočný e-shop, ktorý neponúka tradičné produkty, ale skutočné zážitky. Tento inovatívny obchod zasadený do krásneho slovenského prostredia ponúka jedinečnú možnosť objavovať kúzlo a dobrodružstvo. Adrop.sk nie je len miestom, kde si môžete kúpiť veci, ale miestom, kde si môžete kúpiť nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám obohatia život.

Tento e-shop je pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len konvenčné darčeky. Adrop.sk ponúka širokú škálu zážitkov, ktoré pokrývajú rôzne oblasti, vrátane dobrodružstva, relaxácie, gastronómie, kultúry a mnoho ďalších. Môžete si vybrať z aktivít ako paragliding, wellness pobyty, vstupy do múzeí, víkendové výlety, alebo dokonca kurz varenia od skúseného šéfkuchára.

Ušetrite na Doprave!

Radi by sme vás informovali o výhodnej možnosti dopravy na miesto konania našich udalostí. V spolupráci s naším partnerom autobusovým dopravcom sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku. Teraz máte možnosť využiť pohodlnú a spoľahlivú autobusovú dopravu, čo nielenže uľahčí vašu cestu, ale aj vám umožní ušetriť financie, ktoré by ste inak vynaložili na individuálnu dopravu.

Zarezervujte si svoje miesto v autobuse >>>>

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zážitková streľba z loveckých kuší
Zážitková streľba z loveckých kuší
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart