Zážitkový let s možnosťou pilotovania na skúšku

Pridajte svoju recenziu

Zážitkový let je naozaj vzrušujúci zážitok… Čaká vás veľmi osobné zoznámenie s oblohou, nádherné výhľady a krásne scenérie. Na palube slovenského lietadla EUROFOX 3K Tow 2018 so skúseným pilotom sa budete cítiť bezpečne a môžete si vyskúšať aj pilotovanie. Zaujímaných destinácii, na ktoré je nádherný pohľad z hora, je v okolí niekoľko, všetko závisí od dĺžky letu, ktorú si zvolíte.

Lokalita: Levice – Letisko Tekovský hrádok

Popis a špecifikácie výrobku sú k dispozícii na webovej stránke. V katalógu si môžete prečítať aj hodnotenie Zážitkový let s možnosťou pilotovania na skúšku, popis o predajcovi ZľavaDňa a odporúčania, kde nakúpiť Zážitkový let s možnosťou pilotovania na skúšku. Podrobnejšie informácie o tomto produkte nájdete nižšie.

Zobraziť celý popis produktu >>>>

O predajcovi ZľavaDňa.sk

E-shop ZľavaDňa.sk je online obchod, ktorý ponúka široký výber produktov a služieb so zameraním na zľavy a špeciálne ponuky. Tento eshop poskytuje zákazníkom možnosť nakupovať rôzne produkty a výhodné balíčky za zvýhodnené ceny. Zákazníci môžu prechádzať cez webovú stránku ZľavaDňa.sk a vyhľadávať produkty v rôznych kategóriách, ako sú oblečenie, elektronika, domáce potreby, dovolenky, a mnoho ďalších.

E-shop ZľavaDňa.sk spolupracuje s rôznymi dodávateľmi a obchodmi, aby ponúkal zákazníkom rôznorodú ponuku zľav a akcií. Tieto zľavy môžu byť dočasné a meniace sa denne, čo dáva zákazníkom príležitosť kúpiť si produkty za výrazne nižšie ceny. Okrem toho, eshop môže ponúkať aj rôzne bonusy a výhody pre svojich registrovaných zákazníkov.

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.

Buďte prvý, kto napíše recenziu na

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zážitkový let s možnosťou pilotovania na skúšku
Zážitkový let s možnosťou pilotovania na skúšku
Kúzelné miesta
Logo
Shopping cart